Home Info Klassen Kalender Projecten Foto's Links Gastenboek
Hoofdmenu
Activiteitenkalender Oktober

01
Do
bijscholing juf Veerle
zwemmen K3 groep B
13.30 - 15.30 : L5/L6 : "woestzoeker" door theater Antigone in de Schakel
13.35 : bib voor L2A
15.15 : bib voor L2B
8.30 - 16.00 : L4 : leeruitstap Ename
obs-stage in L5 : Manon C.
9.30 - 11.40 : L6:  workshop chemie
02
Vr
zwemmen L1A/L1B/L2A/L2B/L6
03
Za
04
Zo
05
Ma
VRIJAF (opvang is open) + Dag van de leerkracht
06
Di
afname sociogram lager
8.30 - 18.00 : L5/L6 : leeruitstap naar Brugge
07
Wo
Stage in L1A : Eve S
stage in L5 : Manon C
9.30 - 11.45 : OVSG-ontmoetingsdag te Zwevegem
08
Do
Boerderijklassen L2
zwemmen K3 groep A
13.45 : bib voor L3A
14.05 : bib voor L3B
stage in L5A : Manon C
09
Vr
boerderijklassen L2
zwemmen L3A/L3B/L4A/L4B/L5
stage in L5 : Manon C
10
Za
11
Zo
12
Ma
13.30 - 15.30 : L1 naar de Schakel : "de tuin van de Walvis"
8.30 - 16.00 : ISB te Gent  voor juf Veerle en meester Gery
9.20- 10.10 : K1 : zorgopvolging met juf Isabelle
13
Di
L1 leeruitstap "Tuinen van Kina" (Gent)
13.30 - 15.30 : L2 naar de Schakel : "de tuin van de Walvis"

14
Wo
Juf Kathleen (K2A) is jarig!
8.30 -10.10 : K3 : zorgopvolging met juf Isabelle
10.30 - 11.30 : K2B : zorgopvolging met juf Isabelle
15
Do
zwemmen K3 groep B
13.30 - 16.00 : directievergadering te Waregem
14.05 : bib voor L4A
14.30 : bib voor L4B
OPENKLASAVOND van 17.00 tot 19.30 voor nieuwe peuters (°2018) (die starten op 9 nov, 4 jan, 1 feb)

16
Vr
VRIJAF (opvang is open) : pedagogische studiedag voor de leerkrachten : Talentenschool
17
Za
18
Zo
19
Ma
Evaluatieperiode in het lager
8.30 - 17.00 : ISB Yoga voor juf Eveline en juf Nathalie te Roeselare
13.30 - 15.30 : vergadering beleidsondersteuners en directie in Guido Gezelleschool
13.15 - 15.45 : L3 : Be-part Waregem
13.15 14.05 : K2A : zorgopvolging met juf Isabelle
20
Di
8.30 - 9.00 : lager : schoolbijeenkomst "sociale vaardigheden" + relaxatie
Evaluatieperiode in het lager
8.45 - 11.30 : K2/K3 naar de Schakel : "Casper en Emma" (film)
stage in KP Eve S
19.00 : vergadering met verkeerscel Waregem : verkeerswerkgroep van beide Desselgemse scholen
21
Wo
Evaluatieperiode in het lager
VM : Medisch onderzoek K2 op school
9.00 - 10.00 : KP: zorgopvolging met juf Isabelle
22
Do
zwemmen K3 groep A
Evaluatieperiode in het lager
13.35 : bib voor L2A
15.15 : bib voor L2B
10.00 : Algemene Vergadering GORK met Pedro Debruyckere te Rekkem
23
Vr
zwemmen L1A/L1B/L2A/L2B/L6
Dag van de jeugdbeweging : iedereen in uniform!!!
Evaluatieperiode in het lager
24
Za
25
Zo
26
Ma
8.45 - 16.00 : L2 : leeruitstap naar de Gavers
10.00 - 12.00 : WOK-vergadering te Waregem
13.30 - 15.30 : zorgwerkgroep SG te Beveren-Leie
27
Di
infovergadering directies BA4 te Waregem
9.00 - 10.30 : directievergadering te Waregem
28
Wo
29
Do
Chantal (refter) is jarig!
zwemmen K3 groep B
13.45 : bib voor L3A
14.05 : bib voor L3B
13.30 - 14.30 : speelnamiddag voor startende peuters november
oudercontactavond in het lager
30
Vr
zwemmen L3A/L3B/L4A/L4B/L5
8.30 - 15.00 : K3 : kinderboerderij  Bokkeslot
31
Za
herfstverlof

spacer